Urodziny w Parku Trampolin Happy Jumper® Tarnowskie Góry

Zorganizuj wyjątkowe urodziny w Parku Trampolin Happy Jumper® Tarnowskie Góry – inne niż wszystkie!

Wyskakane urodziny to kilka godzin prawdziwie wesołej i beztroskiej zabawy. Wystarczy wybrać odpowiedni pakiet, którego warunki znajdziesz poniżej, by dowiedzieć się, co dokładnie otrzymasz. Następnie zaproś gości i… niech dzieci wskakują na najbardziej szałową imprezę urodzinową w Parku Trampolin HAPPY JUMPER® Tarnowskie Góry, na jakiej były! Mnóstwo zabawy i atrakcji na trampolinach.

W Parku Trampolin HAPPY JUMPER® Tarnowskie Góry skakanie odbywa się nie tylko na podłodze, ale i na ścianach, a w parku można zagrać na przykład w siatkówkę czy przejść trudny tor przeszkód, granicą jest tylko kreatywność dziecka. Uczestnicy zabawy cały czas mają właściwą i wykwalifikowaną opiekę animatorów. Wybierz odpowiedni pakiet dla Twojego dziecka i zobacz uśmiech na jego twarzy.

PRZYDATNE INFORMACJE:

Potwierdzeniem rezerwacji urodzin jest wpłacenie zadatku w wysokości 100 zł. Można go wpłacić osobiście lub na numer konta: 75 8454 1082 2061 0062 3964 0001 – wówczas mailowo proszę przesłać potwierdzenie wpłaty. W tytule proszę wpisać „urodziny”, datę i godzinę. Mail zwrotny jest gwarancją jej przyjęcia. Zadatek należy wpłacić najpóźniej 7 dni po dokonaniu rezerwacji.

Wymagane są skarpetki antypoślizgowe – aby zabawa była bezpieczna – dostępne na miejscu w cenie 7 zł/para
Każde dziecko biorące udział w imprezie musi posiadać pisemną zgodę rodzica / opiekuna prawnego na zabawę w naszym parku. Zgoda dostępna jest na miejscu lub TUTAJ.

Cennik urodzinowy

OFERTA / PAKIETYPODSTAWOWYPODSTAWOWY +PREMIUMMUZYCZNE PIĄTKI
dla nastolatków
CZAS TRWANIA IMPREZY2hdo 20:302h19:00 - 22:00
OPIEKA ANIMATORA NA TRAMPOLINACH1,5h1,5h1,5h---
OPIEKA ANIMATORA W SALI URODZINOWEJ------0,5h---
SALKA URODZINOWAW CENIEW CENIEW CENIE180zł
PREZENT DLA SOLENIZANTAW CENIEW CENIEW CENIEW CENIE
ZAPROSZENIA URODZINOWEW CENIEW CENIEW CENIEW CENIE
CENA DO 6 OSÓB, od poniedziałku do czwartku
399zł599zł799zł---
CENA DO 6 OSÓB, piątek , sobota i niedziela499zł699zł999zł---
DOPŁATA DO KAŻDEJ KOLEJNEJ OSOBY50zł50zł50zł35zł